Uncategorized

شمع دکوراتیو، ساخت شیک ترین فضا برای آرامش

شمع دکوراتیو، ساخت شیک ترین فضا برای آرامش

شمع دکوراتیو

 یکی از محصولات پرطرفدار است. این شمع را علاوه بر روشنایی می‌توانید به عنوان یک وسیله کاربردی برای هدیه دادن یا استفاده شخصی برای محیط‌‌های کاری، منزل، اتاق خواب، آشپزخانه همچنین هر مکان دیگری که مورد نظر شماست استفاده کنید.

برای داشتن محیطی شیک و زیبا نیاز است که اطلاعاتی در زمینه شناخت رنگ و انواع شمع دکوراتیو بدانید همچنین مکانی که میخواهید در آن شمع روشن کنید را از قبل انتخاب کرده باشید . پس از در نظر گرفتن موارد گفته شده میتوانید در آن محل شمع روشن کنید و از روشنایی آن لذت ببرید. بعد از روشن کردن شمع  انرژی مثبت محیط را احاطه میکند و همین کار باعث به وجود آمدن آرامش می‌شود.

 

فهرست مطالب

  • انواع شمع دکوراتیو
  • شمع معطر
  • شمع فانتزی
  • شمع های استوانه ای
  • شمع دکوراتیو کلاسیک و ستونی
  • نکات مهم برای خرید بهترین شمع دکوراتیو

 

 

 

 

 

 

انواع شمع

همیشه لازم نیست برای ایجاد تغییر، زیبایی و آرامش هزینه زیاد کنید، گاهی با خرید کوچکترین چیزها نیز میتوانید از آنها لذت ببرید چه بسا آن جسم کوچک شمع باشد . در زیر به معرفی پرطرفدارترین شمع دکوراتیو میپردازیم:

شمع معطر

یک مدل از شمع دکوراتیو است و رایحه‌ دلخواه شما را دارد. پس از روشن کردن این شمع مکانی که شمع معطر در آن روشن شده عطر دلخواه شما را میگیرد; روشن شدن شمع با رایحه ای دلنشین میتواند خاطراتی شیرین را همراه داشته باشد. شما هر مدل از شمع های مجموعه نورا را میتوانید در رنگ دلخواه خودتان سفارش دهید و از زیبایی و رایحه خوش آن استفاده کنید.

شمع دکوراتیو رروبیک

شمع دکوراتیو روبیک 6*6

ظرافت و زیبایی را با خرید شمع دست ساز حس کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *