مقالات

شمع وارمر چیست؛خرید و قیمت جدیدترین مدل های شمع وارمر- شمع نورا

شمع وارمر چیست؛خرید و قیمت جدیدترین مدل های شمع وارمر- شمع نورا
در مقالات دیگر درباره تاریخچه شمع صحبت کردیم و در این مقاله تصمیم داریم تا درباره این سوال که شمع وارمر چیست؛خرید و قیمت جدیدترین مدل های شمع وارمر صحبت کنیم.

این شمع‌ها که به لحاظ ابعاد کوچک و از نظر قیمت ارزان هستند برای مواردی از قبیل زیبا کردن میز‌های شام، تولد‌، مناسبت‌های عاشقانه یا مراسم‌های عزاداری‌ها و همچنین استفاده گرم کردن غذا یا نوشیدنی مورد استفاده قرار میگیرند.

گذشت زمان و تنوع در سبک شمع‌ها باعث شد تا این محصول با اشکال مختلف و تنوع رنگ به صورت ساده یا معطر نیز تولید شوند و به صورت دونه‌ای یا بسته بندی شده موجود می‌باشند که بنا به استفاده خود میتوانید به یکی از دو حالت ذکر شده تهیه کنید.

شمع‌ وارمر چیست؟

شمع وارمر شمعی است با ابعاد کوچک که در ابتدا این شمع‌ها در کاپ‌های فلزی و پلاستیکی به شکل دایره ‌ای و قلب در رنگ سفید و مشکی همراه با فیتیله‌ای کوچک که در انتهای آن پایه فلزی جهت قرار گرفتن در ظروف دارد تولید و با استقبال مردم مواجه شد.

این امر باعث شد رنگ‌های دیگری از این شمع با کاپ‌های پلی کربنات در اشکال ستاره، مربع و غیره نیز تولید شده است. به حدی استقبال از این شمع زیاد بوده که تنوع بیشتر این محصول را میتوانید در شمع دست ساز نیز پیدا کنید.

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *